Przejdź do głównej zawartości

Komu w drogę...

Zaczynamy weekend. Wyjeżdżam dziś do Trójmiasta i już nie mogę się doczekać, aż zobaczę molo w Sopocie, którego nigdy jeszcze na żywo nie widziałam. Nareszcie sobie troszkę pozwiedzam, poleniuchuję na plaży ( jak pogoda na to pozwoli) i może trochę się opalę. Mam duży deficyt słońca ostatnio, więc plaża jak najbardziej wskazana😊 Tyle lat żyję na tym świecie, a jeszcze w Trójmieście mnie nie było niestety. No, ale wszystko widocznie ma swój czas😊 Walizka już od trzech dni stoi po brzegi spakowana.

Wypiję jeszcze kawę i komu w drogę, temu czas😉AAAA, najważniejsze, żebym zapakowała power bank, bo bez niego ani rusz(http://trendhunters.pl/powerbank/)  Nie wyobrażam sobie bez niego podróży.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Zmiany

Jak dobrze, że nareszcie wyszło słońce i jest ciepło. Ta zima zdecydowanie za długo trwała. Szaro, buro i ponuro nie wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie. Teraz jak słońce świeci, to aż się chce żyć. Wiosna, to czas zmian. Zawsze wiosną staram się wnieść coś nowego do mojego życia. W tym roku stawiam na nowy kolor włosów, chociaż sama jeszcze nie wiem jaki to będzie kolor. Zobaczymy, fryzjerka na pewno coś doradzi.

Witam

Jestem osobą, która nie się nie nudzi. Lubię czytać, gotować, podróżować, chodzić do kina i teatru. Nie lubię rutyny, która w tych czasach niestety wkrada się w nasze życie. Staram się regularnie ćwiczyć, ale z tym to różnie bywa. Mam duże poczucie humoru i lubię ludzi, którzy maja dystans do siebie i świata. Zapraszam do czytania i komentowania mojego bloga.